• Mēridien družstvo
  • E-mail: info@meridiencoop.com

Predstavujeme vám nový projekt investičných apartmánov Mēridien Five Star Resort na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom. Doprajte si oddych v luxusných apartmánoch v každom ročnom období. Tento projekt ponúka 94 apartmánov s rozlohou od 22 – 62 m2 v nedotknutej Iľanovskej doline. Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú v Iľanovskej doline, priamo v prírode, ktorá nie je zasiahnutá prírodnou či stavebnou kalamitou. Projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a jeho zachovanie. Ticho a pokoj v tejto doline si totiž zamiluje každý návštevník. Iľanovská dolina je málo navštevovaná, ale turisticky zaujímavá. V dolnej časti je to široká dolina a smerom na sever sa zužuje. Je dlhá 9 km a nachádza sa v Nízkych Tatrách. Zo západu ju ohraničujú vrchy Demänovská hora, Kurence, Magura a Pusté. Z východu zasa Bodová, Končistý vrch, Poludnica, Kúpeľ a Kliny. Zo severu ju uzatvára Krakova hoľa. Pre klientov ponúkame maximálny komfort apartmánov, ktoré budú vybavené nadštandardnými materiálmi. Projekt myslí v prvom rade na klientov a ich relax, a tak ako myslíme na maximálny komfort pri vybavení apartmánov, tak myslíme na maximálny komfort pobytu.

Mēridien Five Star Resort budú ako jediné investičné apartmány na Slovensku ponúkať svoje služby formou All inclusive.

Vedúca marketingového oddelenia:
"Pre hostí pripravujeme množstvo noviniek spoločenského vyžitia, no priorita je pre nás ich pohodlie a komfort."

SPA

Dovolenkári, ktorí budú navštevovať Mēridien Five Star Resort, budú mať k dispozícii interiérový i exteriérový wellness. Wellness bude vybavený saunou, výrivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať ani tepidárium a miestnosti, kde budú na vás čakať usmiati maséri, aby vám dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť nášho SPA, nebude chýbať wellness bar. Bonusom bude luxusný vonkajší bazén.


Kadernícke služby

K dispozícii bude exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a pre pánov Barber.


Šport

Mēridien Five Star Resort bude mať vlastné bowlingové dráhy, posilňovňu a aj tenisový kurt.Reštaurácia

Projekt rezortu Mēridien sa od úplného začiatku zakladá na kvalite, a to sa nebude meniť ani pri chode reštaurácie a lobby baru. Klienti tu zažijú gastronomické zážitky, ktoré zaručia, že budú nadmieru spokojní a vždy sa radi ubytujú v rezorte Mēridien. Grilované špeciality v reštaurácii na streche rezortu, posedenie pri živej hudbe – aj to nájdete v najluxusnejšom rezorte Mēridien Five Star Resort.Interiér